Listopad 2010

něco se stalo...a... někde vmé mysli i viděla

28. listopadu 2010 v 15:38 | Bětuška1999 |  téma týdne
Někdy se mi stane zážitek který...... který už jsem někde viděla, ale..... ale nezažila.Když jsem to ale, někde viděla(v podhloubí své mysli)jak to že se to stalo.Ano,ano sice zbožňuji tyto nadpřirozené a mystické jevy a já nevím o jěště. Pak zas nesnesu jak mě to žere a strašně mě to žere...... AAAAAAAAA POmOOOC TO SE VÁŽNĚ NEDÁ.Zase musím být ráda , že se to vůbe stalo jinak by byl svět strašně nudný.(STEJNĚ MĚ TO ŽERE xD)

Líčení Cirque du Soleil (4 ze 4)

16. listopadu 2010 v 20:02 | Bětuška1999 |  Cirque du Soleil
Překrásné malování Cirque du Soleil.
zdroj: youtube

Líčení Cirque du Soleil (3 ze 4)

16. listopadu 2010 v 19:58 | Bětuška1999 |  Cirque du Soleil
Překrásné malování Cirque du Soleil.
zdroj: youtube

Líčení Cirque du Soleil (2 ze 4)

16. listopadu 2010 v 19:54 | Bětuška1999 |  Cirque du Soleil
Překrásné malování Cirque du Soleil.
zdroj: youtube

Líčení Cirque du Soleil (1 ze 4)

16. listopadu 2010 v 19:47 | Bětuška1999 |  Cirque du Soleil
Překrásné malování Cirque du Soleil.
zdroj: youtobe

Cirque du Soleil

16. listopadu 2010 v 19:40 | Bětuška1999 |  Cirque du Soleil
Cirque du Soleil je moje nejoblíbenější skupina. Tohle je moje nejoblíbenější písnička od nich.
zdroj: youtobe

Výhody velkého mrazu aneb proč u nás ještě nespadla aspoň jedna vločka

16. listopadu 2010 v 19:02 | Bětuška1999
První vločka jak začít..... no... asi od začátku, takže výhody velkého mrazu:
1. Když je velký mráz zabije skoro všechny sysly a pod. na jaře nám aspoň nám neořerou květiny .Líp se nám dýchá a je to pastva pro naše oči.(Vím že je nevýhoda toho že umřou ale jednou se to musí stát prostě má to PRO a PROTI)
2.Chodíme pořádně oblíkaní a když je koulovačka většinou se nepromočíme. xD
3.Určitě se najde nějaký zábyvný programkterý zabaví všechny. :D
4.Nešíří se infekcebcilům to nevyhovuje
5.Může se bruslit a hrát hokej venku.


U NÁS JEŠTĚ VLOČKA NESPADLA
proč u nás už nespadla proč....... a proč.Chci aby zima už byla za námi aby přišlo jaro, léto a zase podzim(rotože mám ráda když prší a je zima mám ráda teplo ale zima pršení je prostě zima a pršení), ale já si chi tu zimu aspoň trochu užít a to tím, že bude sněžit potom budou hezké i vánoce.Ti o už jsou pod eřinou se májí, protože ví pak bude sníh i na vánoce, ale já chci taky sníh.Zase když ho budu htít hodně tak asi nepřijde ta si přeji a spadla aspoň jedna vločka.

Přátelé které si ani nezasloužím

8. listopadu 2010 v 21:34 | Bětuška1999 |  téma týdne
 Moji přátelé jsou nejobětavější, nejlaskavější  a semnou (já jsem nejvíc ale...) jsou největší magoři  (v tom dobrým slova smyslu). Pořád potřebuji pomoc tak mi pomohou, potřebuji poradit tak mi poradí. Někdy se pohádáme ale za cvilku jsme smířené (ta hjádaka je většinou mnou zaviněná a oni se zase smiřují)jsou prostě skvělí. Kdyby jsme měli být hodnoceni jako skupina tak by jsme měli hodně bodů. Neháu jak se mohou pařátelit zrovna se mnou pro tak úžasné lidičky ani nejsem stavěná.(tím nechci říc že je nehci ba naopak)Já sitakové přátele ani nezasloužím, ale jsem ráda že je mám.

Děkuji vám všem co jste mí přátelé nezasloužím si vás, ale nechci vás ztratit.

karaoke texty

7. listopadu 2010 v 17:45 | Bětuška1999 |  odkazy
 Ahoj, lidi o čtete můj blog ráda bych přidala odkaz na http://www.karaoketexty.cz/. Pro ty co mají rádi písničky tak se tu něco najde určitě ta jeho oblíbená písnička a pokud ne... tak si ji můžete sami přidat je to jednoduché s instrukcemi co tam najdete. Můžete se tam také seznamovat s novými lidmy. Ty co se přihlásí  si klidně mohou se mnou dopisovat.

Mé těžké dospívání

6. listopadu 2010 v 22:07 | Bětuška1999 |  téma týdne
Mé těžké dospívání .... hrůůůza ty praštěné hormony pořád se potím, kluci se mi smějí, když nemám podprsenku a to se ani nemusím ohnout uvidí to přes tričko, když mám zvednout ruce nad hlavu jde mi vidět ochlupení ,protože si ho nestíhám holit. Nezvládám to ,že moji rodiče jsou rozvedení a sédra se nebaví s maminkou. Já chci být dospělá bylo by to lepší. Nepotila bych se tolik atd..Mohla bych volit, mohla byh si změnit jméno mohla bych mít dítě. Já ale nechci vyrůst chci být ta malá,otravná,neposedná rozumbrada. Chci zůstat malá a proto si to musím užívat, protože to ychle uteče a já budu dospělá.

Severka a Hádés

6. listopadu 2010 v 21:02 | Bětuška1999 |  příběhy
SEVERKA
A
HÁDÉS

Ve městě Halikarnássos u jedné bohaté rodiny se narodila holčička. Dali ji jméno Severka, protože měla pleť bílou jako sníh, který bývá většinou na severu. Byla neobyčejně krásná a všechny dívky jí záviděly štěstí, jaké měla, protože je tak překrásná. Ani se s ní proto nebavily. Severce to bylo líto, tak si to vynahrazovala tím, že si říkala ,, já jsem opravdu překrásná a ani nikoho nepotřebuji" . Jednoho krásného dne se do města Halikarnássos přistěhovala chudá rodina, ve které byl chlapec jménem Hádes. Byl krásný, pracovitý a hbitý a každá dívka ho chtěla za muže, ale on myslel jenom na Severku. Šel za ní a oslovil jí " Severko, víš jak ti to dnes sluší?" Severka na to odvětila "to já vím, to mě přece sluší vždy" . Hádés se nenechal odradit " ano…ale … víš, ..ty …se mi ….nnoo …líbíš". Severka se škodolibě zasmála "haha. Pobavil jsi mě. My se k sobě nehodíme. I kdyby jen proto, že
já jsem bohatá a ty chudý".
Odešla. Hádés
se s tím nemohl vyrovnat, proto se zaslíbil Diovi . Stal se bohem podsvětí a zmizel beze stopy. Lidé byly zmatení a mysleli si, že za to může Severka. Severka byla zatím u řeky, když se u ní zjevil bůh Apolón. Řekl jí, co se děje a nabídl jí  
" Severko, buď tě nechám tady a lidi tě ukamenují,
nebo půjdeš se mnou na oblohu a staneš se hvězdou. Budeš pomáhat lidem." Severka si zvolila druhou možnost. Stala se zářivou a nejznámější hvězdou na noční obloze. Od té doby, když lidé potřebují poznat sever,
jim Severka
pomáhá jít správným směrem.

Noční přízraky ve škole aneb prokletí naší třídy

6. listopadu 2010 v 21:00 | Bětuška1999 |  příběhy
NOČNÍ PŘÍZRAKY VE ŠKOLE ANEB PROKLETÍ NAŠÍ TŘÍDY
1.KAPITOLA-ZAČÁTEK
Naše třída je normální jako ostatní , ale před rokem se stala taková divná až předivná věc začalo to když jsem šla s mými nejlepšími kámoškami z obědu kolem nás proletěl Petr a Sába po něm začala křičet, protože kvůli němu dostala poznámku. Ve vzteku mu řekla;, to není fér skoro vždycky všichni slíznou všechno za tebe víš co radši si choď do školy v noci" uraženě odešla já a Bára jsme běželi za ní.

2.KAPITOLA-PETR
ZMIZEL

Druhý den Petr přišel do školy pozdě, třetí den přišel až druhou hodinu a po čtvrté nepřišel vůbec ani o něm nikdo nic nevěděl, a už vůbec ho a jeho rodinu nikdo nepotkával

3.KAPITOLA-ZVLÁŠTNÍ VZKAZ

Přibližně za týden když jsme přišly do třídy podívali se na tabuli a vyvalili oči a zůstali stát s otevřenou pusou. Na tabuli bylo něco jako
,,To si vypiješ SABINO!!!PETR" ale nebylo to napsané fixou ale krví. Sába přišla a tvářila se normálně a šla to smazat, protože jsme byli ve třídě dřív než paní učitelka pořád jsme zírali na tu tabuli (kromě Sáby) až paní učitelka přišla a zeptala se ,,Co se děje??",ale my dělali jako že nic.

4.KAPITOLA-TENTOKRÁT ZMIZELA PAŤA
Přibližně za týden šla Paťa za Sábou a řekla ji,; ,,to je nenormální, když ty máš samé jedničky a ona samé hrozné známky." Sabina ji na to řekla ,,proč zrovna ty chodíš do školy vždyť se ani neučíš to radši by si měla zůstat doma. Druhý den přišla Paťa pozdě a další den……… no……. Zkráceně stejný postup jako u Petra.

5.KAPITOLA-NĚKDO SI Z NÁS DĚLÁ SRANDU

Za dva týdny další vzkaz na tabuli
,,To už jsi přehnala SABINO!!!PETR
A PAŤA."
To už nám přišlo divné ,,Určitě si z nás někdo dělá srandu.". Zajímavé bylo že paní učitelka byla den ode dne unavenější.

6.KAPITOLA-UŽ ZMIZELA POLOVINA TŘÍDY
Přišla jsem domů a bylo mi špatně tak jsem zůstala doma a to dost dlouhou dobu, ale když jsem přišla do školy polovina třídy chyběla a Kája přišla až třetí hodinu. Ve třídě tedy zůstal/a: já,Bára,Sába,Klaris,Jarda,Andy,Macin(holka),
Makyš a Verča (samozřejmě paní učitelka). Vůbec jsme nechápali, že ze třídy mizí naši kamarádi, ale nechali jsme to plavat.

7.KAPITOLA-BLÁZNIVÝ NÁPAD
Za měsíc Macin a Makyš do stali bláznivý nápad;, Hele holky Jardo co kdybychom přespali ve škole ale neřekneme to Sábě
ano." všichni souhlasili. Doma jsem řekla;, kamarád má oslavu s přespáním na
víkend takže u něj budu spát v Pátek,Sobotu a neděli a v podělí pudu do školy a vrátím po škole.Maminka souhlasila.

8.KAPITOLA-DIVNÉ ZVUKY
Když jsme do školy dorazili usadili jsme se v naší třídě hned byla sranda.Verča donesla DVD přehrávač Terka chipsi já popcorn Bára colu
Andy kukuřici Jarda nachos Makyš pizzu Macin různé bonbony a Klaris ovoce a zeleninu no jo………
bylo toho hodně. Začali jsme se koukat na HARRYHO POTERRA a potom jsme šli spát.Za hodinu jsem se vzbudila všichni pořád spali tak jsem to zkusila znovu, ale za chvíli jsem slyšela divné zvuky. Všechny jsem musela vzbudit. Klaris napadlo;,Budeme dělat že spíme. to byl hodně dobrý nápad tak jsme dělali že spíme.

9.KAPITOLA-ZTRACENÍ KAMARÁDI
Za chvíli se k nám přibližovali tajemné postavy, ale zároveň známé. Když jsme je viděli jasněji tak nám připadalo že to jsou ztracení kamarádi…………… a byly to oni, ale………. takový…………………. no já nevím takový………………… takový zvláštní neměli svoji barvu byly jako duchové, průhledně modří a třpytily se. Za chvíli jsme slyšeli "CRRRRRR"a naši kamarádi se šli učit, potom k nám přišla Gabča a řekla
"rychle zdrhejte než vás zamkne" Jarda na to "kdonás zamkne a proč nás zamkne??" a to už bylo pozdě slyšeli jsme zamykání a za dveřmi nějaký smích.

10.KAPITOLA-UVĚZNĚNÍ
Bylo to k neuvěření a ještě ke všemu Bára omdlela, až se probudila řekla nám že ji nějaký hlas řekl , že ty dveře odemčeme když se na ně soustředíme ale všichni!!.. Povedlo se hned jsme zdrhli, sice se to nezdálo ale byly jsme tam celou sobotu a neděli.

11.KAPITOLA-MIZÍ I TI CO VE TŘÍDĚ JEŠTĚ JSOU
Noooooo…….. moc se nám sice nechtělo, ale musely jsme do školy ale do té co je ve dne tak jsme šli. Přišla jsem do školy a už tam všichni byli kromě těch co chyběli.Sabina nám řekla "Měli jste zůstat v noční škole ale, to schytáte." Trochu jsem se bála. Postupně děcka mizely.

12.KAPITOLA-ODHALENÍ
MOZKOMRŮ
Než jsem šla spát
přemýšlela jsem o našem uvěznění, ale nějak to nešla tak jsem šla spát.Zdálo se mi že Sába je mozkomor vzbudila a nějaký hlas mi řekl ,, vaše třída je prokletá mozkomory dávej si pozor na Sabču" jsem se a nechtěla jsem tomu věřit.šla jsem do školy a už jsem tam byla jenom já a Bára Sabča přišla do školy řekla ,,Nikoho jsem nešetřila kromě vás jsem mozkomor a já vám pomůžu se tyky stát mozkomory" sice jsme s Bárou utíkaly ale Sába byla moc rychlá napřed chytla Báru vysály ji
a ony dvě šly pro ti mě. Běželi a zároveň říkaly "nebude tě to bolet pridej se k nám Bety" já začala křičet "Sabíííííí Barůůůůůů nééééééé.

13.KAPITOLA-KONEČNĚ KONEC
Najednou jsem uslyšela smích a holky na mne mluvily Bety stávej haloooooo a já se vzbudila všechno se mi pouze zdálo, ale zároveň jsem byla v trapné situaci, protože jsem usnula uprostřed vyučování ptala jsem se potom holek "Cože nic takového se nikdy nestalo.". Za chvíli jsem slyšela mamčin hlas z Bářiných úst říkala stávej "pojď mi pomoct s obědem zase se mi to jenom
zdálo šla jsem ji pomoct a potom jsem tohle začala spát nooooooooo……………. Tedaaaaa…….. aspoň myslím protože pořád můžu spát.

J CHI PODĚKOVAT SVOJÍ TŘIDĚ ZA TO JACÍ JSOU JINAK BYCH TENHLE PŘÍBĚH NIKDY NENAPSALA


Pyžamová párty s překvapením

6. listopadu 2010 v 20:59 | Bětuška1999 |  příběhy
        PYŽAMOVÁ PÁRTY S PŘEKVAPENÍM               
Kapitola 1. Začátek
Mám jednu nej.kamarádku Káju hodíme spolu do stejné třídy a její mamka na té škole vyučuje 2.B..Jednou měla mít Kája pyžamovou párty s přespáním.

Kapitola 2. Smutná Kája
Holky s těžkým srdcem ji řekly že tam mohou, ale nemohou u ní přespat byla strašně smutná, ale až jsem jí řekla "Kájo nebreč mě
maminka dovolila, takže mohu u tebe přespat. Káji obličej se hned rozjasnil.

Kapitola 3. Začala párty
Oslava začala tak, že jsme si zahráli pyžamovou válku, než jsme se, ale nadáli už bylo osm a holky muselo jít. No jo……………… někdy to holt muselo přijít.

Kapitola 4. Tajemství
Holky odešly a Kája mi zdělila tajemství "Bety zůstala jsi tady sama tak ti řeknu že já a maminka jsme upírky" já jí na to "Dobrej fór" "To není fór" "Cože vázně vy dvě jste upírky" "ano jsme" "Jupííí kousni mě" "To není tak jednoduché musela bys být v odloučení od svého kluka" "žádného nemám víš co radši mě nekousej" "ano"

Kapitola 5. Seznámení

Šla jsem se seznámit s kájiným otcem a jeho přítelkyní užívali jsme si to kromě přítelkyně otce Káji, ale za
chvíli zmizela pomyslela jsem si asi ji to nebavilo a šla domů. Maminka Káji mi řekla " Táák když to teď víš nikomu to neříkej" "jsem jako hrob" zeptala jsem se Kájiného otce "Vy jste taky upír??" " ne nejsem" .

Kapitola 6. Jídlo z přítelkyně Kájiného otce
Maminka Káji "večeře" najednou byla z kuchyně strašně cítit krev já a otec Káji jsme se strašně lekli běželi jsme pryč, ale čím dál víc jsme utíkali tím víc byla cítit krev.

Kapitola 7. Konec
Běželi jsme a běželi nevím jak, ale doběhli jsme do obchodu Verči(jiné kamarádky)tam byla bludička to ona byla strašně cítit krví. Z uličky kterou jsme doběhli do obchodu Verči jsme z ničeho nic zaslechli zvuky já,táta Káji a bludička jsme běželi z obchodu. No a dáááállll……… dááálll….. dál už nevím, protože jsem uslyšela CCCCRRR.Vše se mi to jen zdálo. Šla jsem do školy a Kája na mě "ahoj Bety" a já na ni "ustup upíre" všicni ve třídě se začli smát dokonce i já.eptala jsem se Káji a nic z to ho se prý nestalo.


Princ Růženín

6. listopadu 2010 v 20:56 | Bětuška1999 |  příběhy
                                                                                  PRINC RŮŽENÍN
Bylo,nebylo v jednom království vládl Václav Klausl a Lívie Klauslová.V sousedním karálovství vládl Barak Objama a ten měl dceru Filipínu,ale Lívie a Václav také chtěli dítě.
LÍVIE:Václave,já bych tolik chtěla dětátko.
VÁCLAV:Neboj se,určitě se časem dočkáme.
A dočkali se narodil se jim chlapec.
LÍVIE:Budeš se jmenovat Růženín, pro tvé krásné růžové vlasy.
Král a královna chystali velkou slavnost na počest Růženína,pozvali mnoho hostů třeba Santu Clause.První hosté kteří spatřili Růženína byl král Objama a princezna Filipína.
OBJAMA:Blahopřeji krásné dítě.
Najednou se v síni objevily tři sudičky teda jenom dvě protože,Primavera si zlomila nohu tak musela být v nemocnici CHUDÁK ,takže přišla jenom Fauna a Flora a začali čarovat jako první Fauna
FAUNA:Dávám ti dar krásy.
Flora jako druhá
FLORA:Ode mne dostaneš krásný hlas.
a ,protože třetí chyběla začala zase čarovat Fauna musela napodobit Primaveru která je zapomětlivá takže.....
FAUNA:Milá princezničko teda princi pardon já ti dám aaa… jéminkote co
jsem ti to chtěla dát ???
,ale než to dořekla objevil se v síni velký hurikán,všichni se začali bát. Před nimi se objevila temná žena.Byla to Zloba.Sebou si vzala své zvíře hada jmenoval se Kajlínek.
ZLOBA:Chci dát tomu malému taky dar za to ,že mě nikdo nepozval - až ti bude třicet let píchneš se o hřeben a staneš se mím manželem. Cha ha chááá.
Král Klausl poslal stráže ,ale než se vzpamatovali byla ta tam zmizela ve fialových plamenech.
FAUNA:ještě já za Primaveru takže dám ti dar nade všechny,že pokud se před třicátým rokem zamiluješ do ženy manželem Zloby se nestaneš a budeš žít šťastně až do smrti.
                                                   GONG
BUBENÍK:Slyšte královo ustanovení, zítřejšího večera nesmí zůstat v celém království hřeben ani hřebínek,kdo neuposlechne bude o hlavu delší.
Tu třicet let uteklo jako voda.Z Růženína se stal velký chlap.Brzy mu mělo být třicet a to znamenalo že kletba Zloby by se mohla naplnit.Kde ,ale najít ženu do které by se zamiloval?
RŮŽENÍN:Bože,jak já miluji tanec
a Michaela Jacksona!Budu chodit do tanečních.
Přišel den třicátých narozenin Růženína aten se začal učit zpívat a tancovat jako Michael Jackson.Tanečním mistrem nebo spíš mistryní byla princezna Filipína,to ovšem Růženín nevěděl.Lekce začala*.
FILIPÍNA:Dobře tančíš jsi úplně jako Michael Jackson.
RŮŽENÍN:Díky ,víš co jdi večer do královského paláce na ples.Rád tě uvidím.
                              

GONG
SUDIČKY:Růženíne ,to jsme my,tvé dobré sudičky.
FAUNA:Blíží se tvé třicáté narozeniny.Musíme tě oženit,jinak se naplní zlá kletba a ty se staneš mužem Zloby.
RŮŽENÍN:Cože?To nemůže být pravda?
FLORA:Vezmeš si princeznu Filipínu, tvojí učitelku tance.
RŮŽENÍN:Hurá,to jsem si přál Filipína má vše co má správná žena mít-krásu,moudrost,odvahu i smysl pro humor.Zloba nebude mít žádnou šanci.
Zloba to nenechala jen tak.
ZLOBA:Tak to ne!Filipína ne! Já,já jenom já musím být princovou ženou a královnou!
A tak se Zloba
za pomoci svého věrného
Kajlínka vydala za Růženínem aby dokončila svoji kletbu.Našla ho spícího v paláci.
ZLOBA:Tááák,konečně,lásko má.
A vzala hřeben s ostrými hroty a začala mu pročesávat jeho nádherné růžové kadeře,pak přitlačila a jeden z hrotů hřebenu se lehce
zabodl do princovi kůže.
RŮŽENÍN:Auu,to bolí,co se to stalo?To je Zloba.
ZLOBA:Cha cha chaaa
RŮŽENÍN:Ty zlá Zlobo,nikdy nade mnou nezvítězíš.Já už přece dávno miluji jinou ženu-Filipínu.A tvá kletba je tím zrušená.
ZLOBA:Neeeee…………….
Zloba pukla zlostí.Růženín si setřel kapku krve z vlasů a spěchal za svou vyvolenou.Za ne dlouho měli ti dva růžovou pohádkou svatbu.
                    GRATULUJEME

Já aneb takový magor na světě není

6. listopadu 2010 v 20:37 | Bětuška1999
Já ...... já nejsem  ma........... nebo, že bych přece jenom byla ?? Odpověď : Ano jsem magor. Jsem dospívající jedenáctiletá holka která je trochu hezká a průměrně chytrá, ale chová se střeleně. Pořád řeším věci které jsou nevyřešitelné. Ty které nudím a vážně si myslí , že jsem magor ať přestanou číst, protože když je nezaujal začátek tak je asi nezaujme ani pointa. Na druhou stranu jsem ráda jaká jsem pořád si říkám nejsem chytrá ani hezká ba naopak jsem docela hezká a hodně chytrá. Nejsem šikovná ve sportu a dlouhou dobu jsem nemohla přehodit síť u vybíjené. Nedávno, když jsem měla přehodit síť říkala jsem si to zvládnu to zvládnu a ejhle přehodila jsem to.takže určitě zase takový magor nebudu. Takže pro ty kteří četly, až do konce říkám nic nezdávejte, když se vám něco nepodaří zkuste to znovu, jednouse to podaří. A jestli si myslíte, že jste největší mygor na světě tak si to pěkně vyhoďte z hlavy, protože ten titul už patří mě.

Kdo je tvoje nejoblíbenější postava ze Stmívání

6. listopadu 2010 v 20:02 | Bětuška1999
toto dělám pro svoji první anketu jelikož nevím jestli se zobrazí omlouvám se těm kteří si toto přečtou be z akety