Noční přízraky ve škole aneb prokletí naší třídy

6. listopadu 2010 v 21:00 | Bětuška1999 |  příběhy
NOČNÍ PŘÍZRAKY VE ŠKOLE ANEB PROKLETÍ NAŠÍ TŘÍDY
1.KAPITOLA-ZAČÁTEK
Naše třída je normální jako ostatní , ale před rokem se stala taková divná až předivná věc začalo to když jsem šla s mými nejlepšími kámoškami z obědu kolem nás proletěl Petr a Sába po něm začala křičet, protože kvůli němu dostala poznámku. Ve vzteku mu řekla;, to není fér skoro vždycky všichni slíznou všechno za tebe víš co radši si choď do školy v noci" uraženě odešla já a Bára jsme běželi za ní.

2.KAPITOLA-PETR
ZMIZEL

Druhý den Petr přišel do školy pozdě, třetí den přišel až druhou hodinu a po čtvrté nepřišel vůbec ani o něm nikdo nic nevěděl, a už vůbec ho a jeho rodinu nikdo nepotkával

3.KAPITOLA-ZVLÁŠTNÍ VZKAZ

Přibližně za týden když jsme přišly do třídy podívali se na tabuli a vyvalili oči a zůstali stát s otevřenou pusou. Na tabuli bylo něco jako
,,To si vypiješ SABINO!!!PETR" ale nebylo to napsané fixou ale krví. Sába přišla a tvářila se normálně a šla to smazat, protože jsme byli ve třídě dřív než paní učitelka pořád jsme zírali na tu tabuli (kromě Sáby) až paní učitelka přišla a zeptala se ,,Co se děje??",ale my dělali jako že nic.

4.KAPITOLA-TENTOKRÁT ZMIZELA PAŤA
Přibližně za týden šla Paťa za Sábou a řekla ji,; ,,to je nenormální, když ty máš samé jedničky a ona samé hrozné známky." Sabina ji na to řekla ,,proč zrovna ty chodíš do školy vždyť se ani neučíš to radši by si měla zůstat doma. Druhý den přišla Paťa pozdě a další den……… no……. Zkráceně stejný postup jako u Petra.

5.KAPITOLA-NĚKDO SI Z NÁS DĚLÁ SRANDU

Za dva týdny další vzkaz na tabuli
,,To už jsi přehnala SABINO!!!PETR
A PAŤA."
To už nám přišlo divné ,,Určitě si z nás někdo dělá srandu.". Zajímavé bylo že paní učitelka byla den ode dne unavenější.

6.KAPITOLA-UŽ ZMIZELA POLOVINA TŘÍDY
Přišla jsem domů a bylo mi špatně tak jsem zůstala doma a to dost dlouhou dobu, ale když jsem přišla do školy polovina třídy chyběla a Kája přišla až třetí hodinu. Ve třídě tedy zůstal/a: já,Bára,Sába,Klaris,Jarda,Andy,Macin(holka),
Makyš a Verča (samozřejmě paní učitelka). Vůbec jsme nechápali, že ze třídy mizí naši kamarádi, ale nechali jsme to plavat.

7.KAPITOLA-BLÁZNIVÝ NÁPAD
Za měsíc Macin a Makyš do stali bláznivý nápad;, Hele holky Jardo co kdybychom přespali ve škole ale neřekneme to Sábě
ano." všichni souhlasili. Doma jsem řekla;, kamarád má oslavu s přespáním na
víkend takže u něj budu spát v Pátek,Sobotu a neděli a v podělí pudu do školy a vrátím po škole.Maminka souhlasila.

8.KAPITOLA-DIVNÉ ZVUKY
Když jsme do školy dorazili usadili jsme se v naší třídě hned byla sranda.Verča donesla DVD přehrávač Terka chipsi já popcorn Bára colu
Andy kukuřici Jarda nachos Makyš pizzu Macin různé bonbony a Klaris ovoce a zeleninu no jo………
bylo toho hodně. Začali jsme se koukat na HARRYHO POTERRA a potom jsme šli spát.Za hodinu jsem se vzbudila všichni pořád spali tak jsem to zkusila znovu, ale za chvíli jsem slyšela divné zvuky. Všechny jsem musela vzbudit. Klaris napadlo;,Budeme dělat že spíme. to byl hodně dobrý nápad tak jsme dělali že spíme.

9.KAPITOLA-ZTRACENÍ KAMARÁDI
Za chvíli se k nám přibližovali tajemné postavy, ale zároveň známé. Když jsme je viděli jasněji tak nám připadalo že to jsou ztracení kamarádi…………… a byly to oni, ale………. takový…………………. no já nevím takový………………… takový zvláštní neměli svoji barvu byly jako duchové, průhledně modří a třpytily se. Za chvíli jsme slyšeli "CRRRRRR"a naši kamarádi se šli učit, potom k nám přišla Gabča a řekla
"rychle zdrhejte než vás zamkne" Jarda na to "kdonás zamkne a proč nás zamkne??" a to už bylo pozdě slyšeli jsme zamykání a za dveřmi nějaký smích.

10.KAPITOLA-UVĚZNĚNÍ
Bylo to k neuvěření a ještě ke všemu Bára omdlela, až se probudila řekla nám že ji nějaký hlas řekl , že ty dveře odemčeme když se na ně soustředíme ale všichni!!.. Povedlo se hned jsme zdrhli, sice se to nezdálo ale byly jsme tam celou sobotu a neděli.

11.KAPITOLA-MIZÍ I TI CO VE TŘÍDĚ JEŠTĚ JSOU
Noooooo…….. moc se nám sice nechtělo, ale musely jsme do školy ale do té co je ve dne tak jsme šli. Přišla jsem do školy a už tam všichni byli kromě těch co chyběli.Sabina nám řekla "Měli jste zůstat v noční škole ale, to schytáte." Trochu jsem se bála. Postupně děcka mizely.

12.KAPITOLA-ODHALENÍ
MOZKOMRŮ
Než jsem šla spát
přemýšlela jsem o našem uvěznění, ale nějak to nešla tak jsem šla spát.Zdálo se mi že Sába je mozkomor vzbudila a nějaký hlas mi řekl ,, vaše třída je prokletá mozkomory dávej si pozor na Sabču" jsem se a nechtěla jsem tomu věřit.šla jsem do školy a už jsem tam byla jenom já a Bára Sabča přišla do školy řekla ,,Nikoho jsem nešetřila kromě vás jsem mozkomor a já vám pomůžu se tyky stát mozkomory" sice jsme s Bárou utíkaly ale Sába byla moc rychlá napřed chytla Báru vysály ji
a ony dvě šly pro ti mě. Běželi a zároveň říkaly "nebude tě to bolet pridej se k nám Bety" já začala křičet "Sabíííííí Barůůůůůů nééééééé.

13.KAPITOLA-KONEČNĚ KONEC
Najednou jsem uslyšela smích a holky na mne mluvily Bety stávej haloooooo a já se vzbudila všechno se mi pouze zdálo, ale zároveň jsem byla v trapné situaci, protože jsem usnula uprostřed vyučování ptala jsem se potom holek "Cože nic takového se nikdy nestalo.". Za chvíli jsem slyšela mamčin hlas z Bářiných úst říkala stávej "pojď mi pomoct s obědem zase se mi to jenom
zdálo šla jsem ji pomoct a potom jsem tohle začala spát nooooooooo……………. Tedaaaaa…….. aspoň myslím protože pořád můžu spát.

J CHI PODĚKOVAT SVOJÍ TŘIDĚ ZA TO JACÍ JSOU JINAK BYCH TENHLE PŘÍBĚH NIKDY NENAPSALA

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blacklilie blacklilie | 12. listopadu 2010 v 22:18 | Reagovat

Tenhle mám ráda,i když jsem ta "zloba" nebo "upír" nebo ten...ten...počkej...už to .....mám...JO! "mozkomor!" Je to skvělý příběh...a určitě by jsi se měla tomuto věnovat nadále.:-)

2 lidikolembetusky1999 lidikolembetusky1999 | 13. listopadu 2010 v 15:19 | Reagovat

díky ty si na svém blogu taky zveřejni své příběhy taky ti to mocinky moc jde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama